Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://dspace.tneu.edu.ua/handle/316497/6278
Назва: Квазіперіодичні розв’язки лінійних вироджених систем звичайних диференціальних рівнянь другого порядку
Інші назви: Quasiperiodic solutions of degenerate linear systems of second-order ordinary differential equations
Автори: Єрьоменко, Валерій Олександрович
Алілуйко, Андрій Миколайович
Er’omenko, V.O.
Aliluiko, A.M.
Ключові слова: система звичайних диференціальних рівнянь другого порядку
system of ordinary second-order differential equations
квазіперіодична неоднорідність
quasiperiodic inhomogeneity
квазіперіодичні розв'язки
quasiperiodic solutions
Дата публікації: 2010
Бібліографічний опис: Єрьоменко, В. О. Квазіперіодичні розв’язки лінійних вироджених систем звичайних диференціальних рівнянь другого порядку / В. О. Єрьоменко, А. М. Алулійко // Український математичний журнал. – 2010. – № 6, т. 62. – С. 773-783.
Короткий огляд (реферат): Установлены достаточные условия существования квазипериодического решения системы обыкновенных дифференциальных уравнений второго порядка с вырожденной симметрической матрицей при производных второго порядка для произвольной квазипериодической неоднородности. We establish sufficient conditions for the existence of quasiperiodic solutions of a system of ordinary second-order differential equations with degenerate symmetric matrix of the second derivatives for an arbitrary quasiperiodic inhomogeneity.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://dspace.tneu.edu.ua/handle/316497/6278
Розташовується у зібраннях:Статті

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
8_2010.pdf231.49 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.