Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://dspace.tneu.edu.ua/handle/316497/5524
Назва: Грошово-кредитне регулювання у механізмі забезпечення макроекономічної стабілізації і ефективності функціонування банківської системи України
Автори: Дзюблюк, Олександр Валерійович
Ключові слова: банківська система
грошово-кредитне регулювання
Національний банк України
валютна політика
фінансова стійкість
ліквідність банків
Дата публікації: 2014
Бібліографічний опис: Грошово-кредитне регулювання у механізмі забезпечення макроекономічної стабілізації і ефективності функціонування банківської системи України [Текст]: монографія / За ред. д.е.н., проф. О.В. Дзюблюка. – Тернопіль: ТНЕУ, 2014. – 530 с.
Короткий огляд (реферат): У монографії розглядаються основні проблеми реалізації грошово-кредитного регулювання та механізм забезпечення макроекономічної стабілізації і ефективності функціонування банківської системи України. Обґрунтовано зміст та значення грошово-кредитного регулювання для економіки з позицій різних наукових підходів. Аналізуються монетарна політика Національного банку України та її вплив на фінансовий і реальний сектор економіки. Розглянуто зміст контрольно-наглядових функцій Національного банку України та їх вплив на на макроекономічну стабільність у період кризових явищ, а також проаналізовано ефективність функціонування банківської системи та визначено концептуальні засади забезпечення її фінансової стійкості. Розглянуто практичні аспекти управління фінансовою стійкістю банківської системи України у грошово-кредитному механізмі забезпечення макроекономічної стабілізації.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://dspace.tneu.edu.ua/handle/316497/5524
Розташовується у зібраннях:СтаттіУсі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.