Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://dspace.tneu.edu.ua/handle/316497/4780
Назва: Організація діяльності підприємницьких структур у контексті сталого розвитку
Інші назви: Organization of activity of enterprise structures in context of steady development
Автори: Кривенко, Лариса
Кривенко, Сергій
Kryvenko, Larisa
Kryvenko, Sergii
Ключові слова: підприємницькі структури
організація діяльності підприємницьких структур
конкурентоспроможність
система управління
Дата публікації: 2014
Видавництво: ТНЕУ
Бібліографічний опис: Кривенко, Л. Організація діяльності підприємницьких структур у контексті сталого розвитку [Текст] / Лариса Кривенко, Сергій Кривенко // Вісник Тернопільського національного економічного університету. - 2014. - Вип. 4. - С. 51-62.
Короткий огляд (реферат): Досліджено теоретико-методологічні підходи до організації діяльності підприємницьких структур у контексті сталого розвитку та окреслено їх роль у підвищенні конкурентоспроможності на засадах синергії. Для відображення сучасних реалій розвитку бізнесу запропоновано ввести поняття «підприємницька структура». В роботі виділяється два можливі підходи до формування організаційних структур. Перший з них структурний, в якому основний акцент спрямовано на внутрішню будову підприємницьких структур, розділення функцій і раціоналізацію управління. Другий підхід динамічний, основна увага в якому зосереджується на аналізі зв’язків підприємницьких структур з середовищем, в якому вони діють, і з джерелами ресурсів. Проаналізовано вплив факторів внутрішнього і зовнішнього середовищ на підприємницькі структури та обґрунтовано організаційно-управлінські заходи щодо підсилення інноваційного потенціалу відповідних структур з метою забезпечення їх ефективного функціонування.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://dspace.tneu.edu.ua/handle/316497/4780
ISSN: 1993-0240
Розташовується у зібраннях:Вісник ТНЕУ 2014 Випуск 4

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Кривенко Л..pdf541.4 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.