Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://dspace.tneu.edu.ua/handle/316497/33722
Назва: Митний простір України: глобальні виклики та ризики
Автори: Войцещук, А. Д.
Ключові слова: митний простір України
системні ризики
логістичне та інформаційне забезпечення
глобальний розвиток
контрабанда
ризики лібералізації
право інтелектуальної власності
логістично-сервісна концепція
інформаційні технології
Дата публікації: 2018
Видавництво: Тернопіль : ТНЕУ
Бібліографічний опис: Войцещук, А. Д. Митний простір України: глобальні виклики та ризики [Текст] : монографія / А. Д. Войцещук. - Тернопіль : ТНЕУ, 2018. - 438 с.
Короткий огляд (реферат): У монографії комплексно розкрито теоретико-методологічні засади і прикладні аспекти формування митного простору України в умовах глобальних викликів та ризиків. Розглянуто основні детермінанти формування митного простору та аргументовано потенціал інтеграційних процесів у вирішенні проблем функціонування митного простору. Значна увага приділена розкриттю передумов виникнення системних ризиків і глобальних викликів для митного простору України. Здійснено ідентифікацію та оцінювання його ризиків. Особлива увага приділена інституційним основам функціонування митного простору України, його логістичному та інформаційному забезпеченню. Встановлено взаємовплив глобального розвитку та функціонування митного простору країн. Запропоновано стратегічні вектори розвитку митного простору України в умовах глобальних викликів.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://dspace.tneu.edu.ua/handle/316497/33722
Розташовується у зібраннях:Монографії

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Войцещук-монографія.pdf9.05 MBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.