Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://dspace.tneu.edu.ua/handle/316497/24402
Назва: Спосіб комбінованого удобрення ґрунту і деструкції рослинних решток
Інші назви: Method of combined fertilizer and destruction of plant remains
Автори: Брощак, Іван Станіславович
Broshchak, Ivan Stanislavovych
Давидюк, Андрій Володимирович
Davydiuk, Andrii Volodymyrovych
Зданевич, Ольга Русланівна
Zdanevych, Olga Ruslanivna
Бойко, Оксана Степанівна
Boiko, Oksana Stepanivna
Мамчур, Віктор Юрійович
Mamchur, Viktor Yuriiovych
Ключові слова: сільське господарство
agriculture
удобрення грунту
fertilizing soil
деструкція рослинних решток
destruction of plant remains
Дата публікації: 2017
Видавництво: Державна служба інтелектуальної власності України
Бібліографічний опис: Пат. 115613 U Україна, МПК (2006) A01C 21/00. Спосіб комбінованого удобрення ґрунту і деструкції рослинних решток / І. С. Брощак, А. В. Давидюк, О. Р. Зданевич, О. С. Бойко, В. Ю. Мамчур (Україна); заявник та патентовласник І. С. Брощак, А. В. Давидюк, О. Р. Зданевич, О. С. Бойко, В. Ю. Мамчур. – № u201610352; заявл. 11.10.2016; опубл. 25.04.2017, бюл. № 8.
Короткий огляд (реферат): Спосіб комбінованого удобрення ґрунту і деструкції рослинних решток, що включає обробіток ґрунту, внесення органічних добрив і деструктора в ґрунт, який відрізняється тим, що після збирання попередніх сільськогосподарських культур здійснюють обприскування рослинних решток і ґрунту сумішшю гноївки і біодобрива на бактеріальній основі філазоніту в кількості, залежно від сільськогосподарських культур, а саме: для зернових, кукурудзи і соняшнику - 10-15 т/га гноївки і 10 л /га філазоніту; для овочевих рослин - 10-20 т/га гноївки і 10 л/га філазоніту з послідуючим загортанням у ґрунт.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://dspace.tneu.edu.ua/handle/316497/24402
Розташовується у зібраннях:ПатентиУсі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.