Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://dspace.tneu.edu.ua/handle/316497/22699
Назва: Пристрій для перетворення паралельного двійкового коду в код системи залишкових класів
Інші назви: Device for transformation of parallel binary code to the code of residue classes system
Автори: Яцків, Василь Васильович
Yatskiv, Vasyl Vasyliovych
Саченко, Анатолій Олексійович
Sachenko, Anatolii Oleksiiovych
Су, Цзюнь
Su, Tsziun
Ключові слова: обчислювальна техніка
computational technique
перетворювач паралельного двійкового коду
transformer of parallel binary code
код системи залишкових класів
code of residue classes system
Дата публікації: 2012
Видавництво: Державна служба інтелектуальної власності України
Бібліографічний опис: Пат. 75137 U Україна, МПК G06F 7/72 (2006.01). Пристрій для перетворення паралельного двійкового коду в код системи залишкових класів / В. В. Яцків (UA), А. О. Саченко (UA), Су Цзюнь (CN ); заявник та патентовласник Тернопільський національний економічний університет. – № u201204832; заявл. 17.04.2012; опубл. 26.11.2012, бюл. № 22.
Короткий огляд (реферат): Пристрій для перетворення паралельного двійкового коду в код системи залишкових класів, що містить вхідний п розрядний регістр зберігання даних, шифратори та суматори по відповідному модулю, виходи шифраторів з'єднані з входами суматорів по модулю, який відрізняється тим, що відсутня схема керування, а залишки по заданому модулю від основи два у відповідному степені формуються в неповних шифраторах, входи яких підключені до виходів регістра, виходи шифраторів підключені до входів пірамідального суматора по заданих модулях, код системи залишкових класів формується на виходах пірамідальних суматорів по відповідних модулях.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://dspace.tneu.edu.ua/handle/316497/22699
Розташовується у зібраннях:ПатентиУсі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.