Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://dspace.tneu.edu.ua/handle/316497/8138
Назва: Мультиагентний метод пошуку числових даних в глобальній мережі Інтернет
Автори: Піговський, Ю. Р.
Парій, Р. П.
Дата публікації: 2012
Видавництво: Тернопіль, ТНЕУ
Бібліографічний опис: Піговський, Ю. Р. Мультиагентний метод пошуку числових даних в глобальній мережі Інтернет [Текст] / Ю. Р. Піговський, Р. П. Парій // Сучасні комп'ютерні інформаційні технології : матеріали ІІ Всеукр. шк.-семінару молодих вчен. і студ. АСІТ'2012 [м. Тернопіль, 4-5 трав. 2012 р.] / відп. за вип. М. П. Дивак. - Тернопіль : ТНЕУ, 2012. - С. 75-76.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://dspace.tneu.edu.ua/handle/316497/8138
Розташовується у зібраннях:СУЧАСНІ КОМП’ЮТЕРНІ ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ ADVANCED COMPUTER INFORMATION TECHNOLOGIES

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Піговський Ю.Р., Парій Р.П..pdf783.36 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.