Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://dspace.tneu.edu.ua/handle/316497/3907
Назва: Кредитний ризик і ефективність діяльності банку: монографія
Інші назви: Credit Risk and the Effectiveness of the Bank Activity: monograph
Автори: Дзюблюк, Олександр Валерійович
Прийдун, Любов Мирославівна
Ключові слова: банк
банківська система
кредит
кредитний ризик
ризик-менеджмент
НБУ
кредитний портфель
кредитні операції
Дата публікації: 2015
Видавництво: Тернопіль: ФОП Паляниця
Короткий огляд (реферат): У монографії розглядаються основні проблеми та перспективні напрями управління кредитним ризиком банку, аналізуються особливості здійснення кредитного ризик-менеджменту в Україні та закордоном. Досліджуються практичні аспекти застосування вітчизняними банківськими установами інструментів управління кредитним ризиком й оцінюється регулятивний вплив інструментів Національного банку України на банківські кредитні операції та рівень їх ризику. Крім того, висвітлено особливості та базові аспекти удосконалення інструментів управління кредитним ризиком як основи активізації взаємодії банків із реальним сектором і підвищення ефективності банківської діяльності. Розраховано на фахівців економіки та фінансів, науково-педагогічного складу вищих навчальних закладів, студентів, аспірантів і практичних працівників банківських та фінансових установ.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://dspace.tneu.edu.ua/handle/316497/3907
ISBN: 978-617-7331-17-8
Розташовується у зібраннях:СтаттіУсі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.