Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://dspace.tneu.edu.ua/handle/316497/33292
Назва: Актуальні проблеми планування діяльності підприємств
Інші назви: CURRENT ISSUES OF ENTERPRISE ACTIVITY PLANNING
Автори: Костецька, Наталія Іванівна
Kostetska, Nataliia
Ключові слова: планування
підприємство
проблеми планування
макросередовище
мікросередовище
внутрішнє середовище
фактори середовища
Дата публікації: 2018
Бібліографічний опис: Костецька Н.І. Актуальні проблеми планування діяльності підприємств / Костецька Н.І. // Сталий розвиток економіки. – 2018. – № 1(38). – С. 74–80.
Короткий огляд (реферат): Мета. Дослідження проблем, які виникають на підприємствах при плануванні їхньої діяльності у результаті впливу зовнішнього і внутрішнього середовища в сучасних умовах розвитку економічних відносин. Методика дослідження. Теоретичною основою дослідження є наукові праці зарубіжних і вітчизняних вчених з питань планування діяльності підприємств. У статті використано такі загальнонаукові методи: аналізу та синтезу – при дослідженні впливу зовнішнього і внутрішнього середовища на діяльність підприємств, структурно-логічний – при визначенні проблем планування, графічний – для наочного ілюстрування причин виникнення проблем та їхнього впливу на планування. Результати. Розглянуто найбільш поширені та вагомі за силою впливу на планування діяльності підприємства фактори зовнішнього і внутрішнього середовища, виокремлено і згруповано породжені дією цих факторів проблеми планування, досліджено значення цих проблем у забезпеченні ефективного планування діяльності сучасних підприємств. Наукова новизна. Досліджено основні проблеми планування, причини їх виникнення та вплив на планування діяльності підприємств у сучасних умовах розвитку економіки. Практична значущість. Отримані результати дослідження спрямовані на виявлення проблем, які виникають у середовищі діяльності підприємства і впливають на процес планування, та можуть бути використані при плануванні діяльності підприємств у сучасних умовах господарювання.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://dspace.tneu.edu.ua/handle/316497/33292
Розташовується у зібраннях:Статті

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
SRE_1_2018_c.74-80.pdf591.89 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.