Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://dspace.tneu.edu.ua/handle/316497/22244
Назва: Електронна комерція в Україні: дискусійні аспекти нормативно-правового регулювання
Інші назви: Electronic commerce in Ukraine: controversial aspects of legal and regulatory framework
Автори: Задорожний, Зеновій
Zadorozhnyi, Zenoviy
Ключові слова: бухгалтерський облік
електронна комерція
нормативно-правове регулювання
Дата публікації: 2017
Видавництво: ТНЕУ
Бібліографічний опис: Задорожний, З. Електронна комерція в Україні: дискусійні аспекти нормативно-правового регулювання [Текст] / Зеновій Задорожний // Вісник Тернопільського національного економічного університету. - 2017. - Вип. 1. - С. 119-126.
Короткий огляд (реферат): Систематизовано діючу нормативно-правову базу, що регламентує діяльність підприємств електронної комерції та ведення ними бухгалтерського обліку з метою визначення напрямів її подальшого удосконалення. У ході дослідження використано методи систематизації та узагальнення під час розгляду низки нормативно-правових актів, що регламентують діяльність підприємств електронної комерції в Україні. Встановлено основні напрями удосконалення системи нормативно-правового регулювання діяльності підприємств, що працюють у галузі електронної комерції. Досліджено функціонування діяльності підприємств електронної комерції та постановки бухгалтерського обліку за наступними рівнями: 1 рівень – Конституція України та Кодекси Законів; 2 рівень – Закони України; 3 рівень – підзаконні нормативно-правові акти. Проведено аналіз законодавчих та нормативних актів з питань електронної комерції на кожному із трьох названих рівнів. Запропоновано внести зміни та доповнення до окремих нормативно-правових актів з метою ліквідації застарілих понять та узгодження між собою. Доведено, що одним із основних напрямів вдосконалення електронної комерції в Україні є гармонізація чинного законодавства у сфері електронної комерції із вимогами Європейського законодавства та міжнародними стандартами. Предметом дослідження є нормативно-правове регулювання електронної комерції в Україні.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://dspace.tneu.edu.ua/handle/316497/22244
ISSN: 1993-0240
Розташовується у зібраннях:Вісник ТНЕУ 2017 Випуск 1

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Задорожний З..pdf345.63 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.