Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://dspace.tneu.edu.ua/handle/316497/17407
Назва: Особливості перевірки якості та ефективності послуг, що надаються соціальними закладами України
Інші назви: Features checking the quality and efficiency of services provided by social institutions of Ukraine
Автори: Франко, Ірина Олегівна
Ключові слова: соціальні послуги
соціальні заклади
громадський контроль
соціальне партнерство
якість
ефективність
процес оцінювання
параметри
критерії
показники
соціальний проект
Дата публікації: 2017
Видавництво: Тернопільський національний економічний університет
Бібліографічний опис: Франко, І. О. Особливості перевірки якості та ефективності послуг, що надаються соціальними закладами України : диплом. робота за освіт.-кваліф. рівнем «магістр» : спец. 8.13010201 – соціальна робота магістер. програма – соціальна робота / Ірина Олегівна Франко ; наук. керівник д.психол.н., доцент А. Н. Гірняк. – Тернопіль, 2017. – 101 с.
Короткий огляд (реферат): У магістерській роботі здійснено категорійно-понятійний аналіз проблематики якості та ефективності надання соціальних послуг; на теоретико-методологічному рівні пізнання виокремлено основні параметри і критерії як інструменти дослідження результативності надання соціальних послуг населенню; систематизовано способи і методи контролю якості та ефективності соціальних послуг; досліджено особливості алгоритму процесу оцінювання рівня надання соціальних послуг. Також у ході виконання магістерської роботи нами розроблений соціальний проект, що цілісно охоплює теоретико-методологічну та процедурно-технічну частини дослідження якості функціонування судів як специфічних соціальних установ. У підсумку узагальнено емпіричні результати проекту з дослідження рівня задоволеності громадян якістю роботи 20 судів Тернопільської області та сформульовано низку практичних рекомендацій щодо підвищення якості та ефективності їхньої роботи.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://dspace.tneu.edu.ua/handle/316497/17407
Розташовується у зібраннях:2016-2017 н. р.

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
франко.pdf757.53 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.