Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://dspace.tneu.edu.ua/handle/316497/16447
Назва: Аналіз та оцінка економічного процесу виробництва на підприємствах АПК
Інші назви: Analysis and evaluation of the economic process of production at the enterprises of AIC
Автори: Боганкова, Інна Ігорівна
Ключові слова: економічний процес
економічна ефективність
агропромислове виробництво
рентабельність
Дата публікації: 2017
Видавництво: Тернопільський національний економічний університет
Бібліографічний опис: Боганкова, І. І. Аналіз та оцінка економічного процесу виробництва на підприємствах АПК [Текст] : дослідження на здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня «магістр» за спеціальністю 8.03050401 «Економіка підприємства» магістерська програма «Економіка і фінанси підприємств агропромислового виробництва» / Інна Ігорівна Боганкова. – Тернопіль: Тернопільський національний економічний університет, 2017.
Короткий огляд (реферат): Досліджено теоретичні положення про сутність і механізм функціонування економічного процесу виробництва на підприємствах АПК. Висвітлено методичні аспекти дослідження й оцінення факторів підвищення ефективності економічного процесу виробництва на підприємствах АПК, розглянуто його структуру, особливості, цілі та функції. Проаналізовано сучасний стан АПК Тернопільської області, його роль і значення у формуванні національного агропродовольчого ринку. Окреслено перспективи формування та розвитку АПК Тернопільської області. Запропоновано і обґрунтовано механізми та шляхи підвищення ефективності економічного процесу виробництва.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://dspace.tneu.edu.ua/handle/316497/16447
Розташовується у зібраннях:2016-2017 н. р.Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.