Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://dspace.tneu.edu.ua/handle/316497/16446
Назва: Джерела підвищення рентабельності підприємств АПК як напрямок оптимізації функціонування його підрозділів
Інші назви: Sources for іncreasing the profitability of enterprises of AIC as a direction for the optimization of functioning of its subdivisions
Автори: Яремчук, Соломія Михайлівна
Ключові слова: рентабельність
прибуток
прибутковість
економічна ефективність
агропромислове виробництво
Дата публікації: 2017
Видавництво: Тернопільський національний економічний університет
Бібліографічний опис: Яремчук, С. М. Джерела підвищення рентабельності підприємств АПК як напрямок оптимізації функціонування його підрозділів [Текст] : дослідження на здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня «магістр» за спеціальністю 8.03050401 «Економіка підприємства» магістерська програма «Економіка і фінанси підприємств агропромислового виробництва» / Соломія Михайлівна Яремчук. – Тернопіль: Тернопільський національний економічний університет, 2017.
Короткий огляд (реферат): Досліджено теоретичні та методичні положення формування і аналізу прибутку та рентабельності сільськогосподарського підприємства. Висвітлено методичні аспекти оцінки факторів підвищення ефективності економічного процесу виробництва на підприємствах АПК. Проаналізовано сучасний стан АПК Тернопільської області, його роль і значення у формуванні національного агропродовольчого ринку. Запропоновано і обґрунтовано механізми та шляхи підвищення прибутковості агропромислового виробництва та розроблено рекомендації щодо вдосконалення методики аналізу прибутковості і рентабельності сільськогосподарських підприємств.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://dspace.tneu.edu.ua/handle/316497/16446
Розташовується у зібраннях:2016-2017 н. р.Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.