Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://dspace.tneu.edu.ua/handle/316497/14640
Назва: Проблеми фінансової стійкості в контексті формування ресурсів комерційних банків
Інші назви: Issues of financial stability in the context of the resources of commercial banks
Автори: Дзюблюк, Олександр Валерійович
Галіцейська, Юлія Миколаївна
Ключові слова: комерційний банк
ресурсна база
фінансова стійкість
центральний банк
фінансова криза
фінансовий менеджмент
капітал банку
залучені ресурси
Дата публікації: 2008
Видавництво: Хмельницький національний університет
Бібліографічний опис: Дзюблюк, О.В. Проблеми фінансової стійкості в контексті формування ресурсів комерційних банків / О.В. Дзюблюк, Ю.М. Галіцейська // Фінансова політика України: реалії та перспективи розвитку: Збірник наукових праць І Всеукраїнської Науково-практичної конференції студентів та молодих вчених. – Том ІІ. – Хмельницький, 2008. – с. 41-43.
Короткий огляд (реферат): В статті розглядаються теоретичні питання фінансової стійкості комерційних банків. її роль у збереженні конкурентних позицій банківських установ на ринку, управління фінансовою стійкістю банку, а також виявлення шляхів зміцнення фінансового стану комерційних банків з огляду на важливість питання правильного формування та використання банківських ресурсів.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://dspace.tneu.edu.ua/handle/316497/14640
Розташовується у зібраннях:СтаттіУсі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.