Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://dspace.tneu.edu.ua/handle/316497/14232
Назва: Теоретичні та практичні аспекти фінансів підприємств водопостачання та водовідведення
Автори: Кириленко, Ольга Павлівна
Перевознюк, Віталіна Вікторівна
Ключові слова: Фінанси підприємств; підприємства водопостачання та водовідведення; видатки підприємств; доходи підприємств
Дата публікації: 2010
Короткий огляд (реферат): Виявлено особливості організації фінансів підприємств водопостачання та водовідведення. Охарактеризовано специфіку формування собівартості послуг та виокремлено етапи її планування. Проаналізовано практику формування собівартості послуг водопостачання та водовідведення за елементами та статтями витрат, в результаті чого виявлено найбільші затратні статті в структурі собівартості та запропоновано окремі заходи з її зниження.
Опис: Кириленко, О. П. Теоретичні та практичні аспекти фінансів підприємств водопостачання та водовідведення [Електронний ресурс] / О. П. Кириленко, В. В. Перевознюк. // Наука й економіка. - 2010. - № 4. - С. 23-33.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://dspace.tneu.edu.ua/handle/316497/14232
Розташовується у зібраннях:СтаттіУсі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.