Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://dspace.tneu.edu.ua/handle/316497/13499
Назва: Теоретичні обґрунтування механізму податкового регулювання інноваційної діяльності
Автори: Крисоватий, Ігор Андрійович
Ключові слова: механізм податкового регулювання інноваційної діяльності
податкова політика
інновації
фінансове стимулювання
інноваційна політика
Дата публікації: 2013
Короткий огляд (реферат): У статті досліджується механізм податкового регулювання інноваційної діяльності, який є складовою фінансового стимулювання підприємств та повинен орієнтуватися на розвиток національного виробництва та забезпечення сталого макроекономічного зростання. Запропоновано принципи формування механізму податкового регулювання інноваційної діяльності в Україні, серед яких науковості, раціональності, економічності, конкурентності, фінансової вигоди. Визначено основні функції даного механізму – відтворюючу, що полягає у можливостях розширення виробництва та стимуляційну, яка забезпечує конкурентні переваги інноваційно активних суб’єктів на вітчизняному та світовому ринках. Проаналізовано складові механізму податкового регулювання інноваційної діяльності, досліджено суб’єкт, об’єкт, засоби та цілі застосування даного механізму. Розглянуто системні, комплексні та локальні інструменти податкового регулювання економіки країни, на основі яких має формуватися ефективний механізм регулювання інноваційної діяльності.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://dspace.tneu.edu.ua/handle/316497/13499
Розташовується у зібраннях:СтаттіУсі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.