Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://dspace.tneu.edu.ua/handle/316497/9623
Назва: Інформаційні технології бухгалтерського обліку. Лабораторний практикум
Автори: Волинець, Віктор Іванович
Погріщук, Борис Васильович
Гордополова, Наталя Василівна
Дата публікації: 2014
Видавництво: Тернопіль: Крок
Бібліографічний опис: Волинець В.І. Інформаційні технології бухгалтерського обліку. Лабораторний практикум: навч. посіб. / В.І. Волинець, Б.В. Погріщук, Н.В. Гордополова.– 3-тє вид., перероб. і доп. – Тернопіль: Крок, 2014. – 249 с.
Короткий огляд (реферат): У лабораторному практикумі розглядаються практичні завдання, призначені для засвоєння теоретичних основ курсів, пов’язаних із вивченням інформаційних систем і технологій бухгалтерського обліку («Інформаційні системи і технології в обліку», «АРМ бухгалтера»), та набуття практичних навичок їх застосування для автоматизації типових бухгалтерських задач на прикладі конфігурації «Бухгалтерський облік для України» інформаційної системи «1С: Підприємство 7.7» з врахуванням вимог Податкового кодексу України та НП(С)БО № 1. Призначений для студентів напряму підготовки 6.030509 «Облік і аудит» освітньо-кваліфікаційного рівня «бакалавр» всіх форм навчання.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://dspace.tneu.edu.ua/handle/316497/9623
ISBN: 978-617-692-195-5
Розташовується у зібраннях:Підручники і навчальні посібники

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
ITBO_2014.pdfІнформаційні технології бухгалтерського обліку. Лабораторний практикум6.31 MBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.