Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://dspace.tneu.edu.ua/handle/316497/9619
Назва: Інформаційні технології бухгалтерського обліку. Лабораторний практикум
Автори: Волинець, Віктор Іванович
Погріщук, Борис Васильович
Гордополова, Наталя Василівна
Дата публікації: 2012
Видавництво: Тернопіль: Крок
Бібліографічний опис: Волинець В.І. Інформаційні технології бухгалтерського обліку. Лабораторний практикум: навч. посіб. / В.І. Волинець, Б.В. Погріщук, Н.В. Гордополова. – 2-е вид., перероб. і доп. – Тернопіль: Крок, 2012. – 240 с.
Короткий огляд (реферат): У лабораторному практикумі розглядаються практичні завдання, призначені для засвоєння теоретичних основ курсів, пов’язаних із вивченням інформаційних систем і технологій бухгалтерського обліку («АРМ бухгалтера», «Інформаційні системи і технології в обліку»), та набуття практичних навичок їх застосування для автоматизації типових бухгалтерських задач на прикладі конфігурації «Бухгалтерський облік для України» інформаційної системи «1С: Підприємство 7.7» з врахуванням змін згідно з Податковим кодексом України. Призначений для студентів напряму підготовки 6.030509 «Облік і аудит» освітньо-кваліфікаційного рівня «бакалавр» всіх форм навчання.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://dspace.tneu.edu.ua/handle/316497/9619
ISBN: 978-617-692-008-3
Розташовується у зібраннях:Підручники і навчальні посібники

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
ITBO_2012.pdfІнформаційні технології бухгалтерського обліку. Лабораторний практикум6.25 MBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.