Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://dspace.tneu.edu.ua/handle/316497/9061
Назва: Облік в галузях економіки
Автори: Задорожний, З. В.
Ковальчук, Є. К.
Панасюк, В. М.
Ключові слова: облік
бухгалтерський облік
доходи, витрати
дебіт, кредит
Дата публікації: 2010
Видавництво: Тернопіль, Економічна думка ТНЕУ
Бібліографічний опис: Задорожний, З. В. Облік в галузях економіки [Електронний ресурс] : навч. посіб. / З. В. Задорожний, Є. К. Ковальчук, В. М. Панасюк. - Тернопіль : Економічна думка ТНЕУ, 2010. - 245 с.
Короткий огляд (реферат): Програмою курсу “Бухгалтерський облік в галузях економіки” передбачено вивчення не тільки галузевих особливостей діяльності на сільськогосподарських підприємствах,будівельних організаціях і підприємствах торгівлі, а й і побудови адекватної системи бухгалтерського обліку. Враховуючи зазначене, в навчальному виданні розкритий порядок обліку основних об’єктів у сільському господарстві, будівництві й торгівлі. Пріоритетного значення надано обліку витрат на виробництво і обліку об’єктів, характерних для перерахованих галузей економіки. Не відображені питання бухгалтерського обліку об’єктів, на які не впливають особливості галузі, а також ті, котрі вивчали в курсі “Фінансовий облік”. Висвітлення передбачених програмою тем здійснюється у найбільш доступній формі –поряд з теоретичним матеріалом наводяться приклади, що сприяє кращому засвоєнню матеріалу.З метою інтенсифікації вичення запропонованого матерілу,а також перевіркизнань в посібнику запропоновані тести в розрізі тем.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://dspace.tneu.edu.ua/handle/316497/9061
Розташовується у зібраннях:Підручники і навчальні посібники

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
foa_kovs_oge_oa_LEK.pdf1.96 MBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.