Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://dspace.tneu.edu.ua/handle/316497/800
Назва: Теорія організації
Автори: Монастирський, Григорій Леонардович
Monastyrskyi, Grygoriy Leonardovych
Дата публікації: 2014
Видавництво: Тернопіль, ТНЕУ
Бібліографічний опис: Монастирський, Г. Л. Теорія організації [Текст] : підручник / Г. Л. Монастирський. – Тернопіль : ТНЕУ, 2014. – 288 с.
Короткий огляд (реферат): У підручнику розглядаються найважливіші аспекти теорії організації. Зокрема, розкриваються її предмет, завдання, теоретико-методологічні засади організації як системи, процесу та об'єкта управління. Висвітлено принципи і методи створення ефективної організації, організаційного проектування, формування оптимальної структури організації, забезпечення високої організаційної культури. Розкрито особливості застосування інформаційно-аналітичних технологій у діяльності організації. Підручник устаткований тестовими завданнями, питаннями для самоконтролю засвоєних знань, списком рекомендованої літератури та коротким термінологічним словником. За змістом підручник відповідає освітньо-професійним програмам підготовки магістрів за спеціальностями «Адміністративний менеджмент» та «Управляння фінансово-економічною безпекою», бакалаврів в галузі знань «Менеджмент та адміністрування». Для студентів і викладачів вищих навчальних закладів. Книга буде корисною також аспірантам, докторантам, науковцям і менеджерам-практикам.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://hdl.handle.net/316497/800
Розташовується у зібраннях:Підручники і навчальні посібники

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Theory_organiz.pdf1.57 MBAdobe PDFПереглянути/Відкрити
теорія організації_нове.jpg641.7 kBJPEGПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.