Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://dspace.tneu.edu.ua/handle/316497/6277
Назва: Періодичні розв’язки лінійних вироджених систем звичайних диференціальних рівнянь другого порядку
Інші назви: Periodic solutions of linear degenerate systems of ordinary differential equations of the second order
Автори: Єрьоменко, Валерій Олександрович
Алілуйко, Андрій Миколайович
Er’omenko, V.O.
Aliluiko, A.M.
Ключові слова: Періодичні розв’язки лінійних вироджених систем звичайних диференціальних рівнянь
periodic solutions of linear degenerate systems of ordinary differential equations
Дата публікації: 2010
Бібліографічний опис: Єрьоменко, В. О. Періодичні розв’язки лінійних вироджених систем звичайних диференціальних рівнянь другого порядку / В. Єрьоменко, А. Алулійко // Нелінійні коливання. – 2010. - № 3, т. 13. – С. 336-345.
Короткий огляд (реферат): Предлагаются достаточные условия существования периодического решения системы линейных обыкновенных дифференциальных уравнений второго порядка, которые имеют вырожденную симметричную матрицу при производных второго порядка, для случая произвольной периодической неоднородности. We propose sufficient conditions for the existence of a periodic solution of a system of linear ordinary differential equations of the second order with a degenerate symmetric matrix in the coefficient of the second-order derivative in the case of an arbitrary periodic inhomogeneity.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://dspace.tneu.edu.ua/handle/316497/6277
Розташовується у зібраннях:Статті

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
9_2010.pdf202.07 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.