Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://dspace.tneu.edu.ua/handle/316497/6276
Повний запис метаданих
Поле DCЗначенняМова
dc.contributor.authorЄрьоменко, Валерій Олександрович-
dc.contributor.authorАлілуйко, Андрій Миколайович-
dc.contributor.authorEr’omenko, V.O.-
dc.contributor.authorAliluiko, A.M.-
dc.date.accessioned2016-12-06T09:46:24Z-
dc.date.available2016-12-06T09:46:24Z-
dc.date.issued2009-
dc.identifier.citationЄрьоменко, В. Періодичні розв’язки сингулярно збурених лінійних звичайних диференціальних рівнянь третього порядку / В. Єрьоменко, А. Алілуйко // Вісник Тернопільського державного технічного університету. – 2009. – № 4, т. 14. – С. 181-187.uk_UA
dc.identifier.urihttp://dspace.tneu.edu.ua/handle/316497/6276-
dc.description.abstractВстановлено достатні умови існування періодичного розв’язку сингулярно збуреного лінійного звичайного диференціального рівняння третього порядку для довільної періодичної неоднорідності. Наведені умови існування розв’язків отримано на підставі дослідження вироджених систем рівнянь типу Ріккаті. Розглянута методика дозволяє вказати підхід для отримання достатніх умов існування гладких періодичних розв'язків вироджених лінійних диференціальних рівнянь вищих порядків. Sufficient conditions for the existence of periodic solution to singular linear ordinary third-order differential equations for arbitrary periodic inhomogeneity have been established. The offered conditions for the existence of solutions are received on the basis of research singular systems Riccati equations. The considered technique allows to specify the approach for deriving of sufficient conditions for the existence of smooth periodic solutions to singular linear higher-order differential equations.uk_UA
dc.language.isootheruk_UA
dc.subjectперіодичні розв'язки сингулярно збурених лінійних звичайних диференціальних рівняньuk_UA
dc.subjectperiodic solution to singular perturbations linear ordinary differential equationsuk_UA
dc.titleПеріодичні розв'язки сингулярно збурених лінійних звичайних диференціальних рівнянь третього порядкуuk_UA
dc.title.alternativePeriodic solution to singular perturbations linear ordinary third order differential equationsuk_UA
dc.typeArticleuk_UA
Розташовується у зібраннях:Статті

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
7_Visnik TNTU_2009.pdf228.84 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.