Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://dspace.tneu.edu.ua/handle/316497/6005
Назва: Алгебраїчні умови стійкості диференціальних систем другого порядку
Автори: Алілуйко, Андрій Миколайович
Aliluiko, A.M.
Ключові слова: стійкість
stability
керування
controls
роторна система
rotor system
спектральна задача
spectral problem
Дата публікації: 2007
Бібліографічний опис: Алілуйко, А. М. Алгебраїчні умови стійкості диференціальних систем другого порядку / А. М. Алулійко // Динамические системы. – 2007. – Вып. 22. – С. 96–108.
Короткий огляд (реферат): Досліджуються задачі стійкості та побудова стабілізуючих керувань для систем лінійних диференціальних рівнянь другого порядку. Пропонуються нові алгебраїчні методи аналізу стійкості та стабілізації систем, що зводяться до розв'язування матричних нерівностей та оцінки середніх власних значень гіперболічної спектральної задачі. Ефективність методів демонструється на прикладі системи стабілізації обертальної балки.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://dspace.tneu.edu.ua/handle/316497/6005
Розташовується у зібраннях:Статті

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
5_dynsys_2007.pdf360.11 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.