Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://dspace.tneu.edu.ua/handle/316497/6003
Назва: Invariant sets and comparison of dynamical systems
Інші назви: Інваріантні множини та порівняння динамічних систем
Автори: Aliluiko, A.M.
Mazko, O.G.
Алілуйко, Андрій Миколайович
Мазко, Олексій Григорович
Ключові слова: інваріантна множина
invariant set
еліпсоїдальний конус
ellipsoidal cone
позитивна система
positive system
система порівняння
comparison system
Дата публікації: 2007
Бібліографічний опис: Алілуйко, А. М. Інваріантні множини та порівняння динамічних систем / А. М. Алулійко, О. Г. Мазко // Нелінійні коливання. – 2007. – № 2, т. 10. – С. 163–176.
Короткий огляд (реферат): We propose a method for the construction and investigation of invariant sets of differential systems described by cone inequalities with the use of the operator of differentiation along the trajectories of the system. Well-known conditions for the positivity of linear and nonlinear differential systems with respect to typical classes of cones are generalized. A method for comparison and ordering is developed for a family of dynamical systems. Предлагается методика построения и исследования инвариантных множеств дифференциальных систем. Они описываются в виде конусных неравенств с применением оператора дифференцирования в силу системы. Обобщаются известные условия позитивности линейных и нелинейных дифференциальных систем относительно типичных классов конусов. Развивается методика сравнения и упорядочения семейства динамических систем.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://dspace.tneu.edu.ua/handle/316497/6003
Розташовується у зібраннях:Статті

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
4_NOSC_2007.pdfукраїнською мовою234.34 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити
Al-Maz_2007eng.pdfenglish version131.61 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.