Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://dspace.tneu.edu.ua/handle/316497/4716
Назва: Концептуальна модель інформації в контексті аналітичного забезпечення діяльності підприємств
Інші назви: Conceptual model of information in the context of analytical support of enterprises
Автори: Гайда, Тарас
Haida, Taras
Ключові слова: інформація
модель інформації
аналітика
інформаційне забезпечення підприємств
класифікація інформації
конкурентоспроможність
Дата публікації: 2014
Видавництво: ТНЕУ
Бібліографічний опис: Гайда, Т. Концептуальна модель інформації в контексті аналітичного забезпечення діяльності підприємств [Текст] / Тарас Гайда // Вісник Тернопільського національного економічного університету. - 2014. - Вип. 3. - С. 121-131.
Короткий огляд (реферат): Окреслено межі поняття інформація як підґрунтя для системи інформаційно- аналітичного забезпечення малих та середніх вітчизняних підприємств із обмеженим бюджетом на інформаційні системи підтримки управлінських рішень, а також запропоновано визначення самого поняття в рамках заданої предметної області. Методом спостереження, аналізу та синтезу створена багатовимірна концептуальна модель інформації, що містить необхідний та достатній для проведення інформаційно-аналітичної роботи набір параметрів. Описана модель інформації може бути застосована як теоретична база для наукових розробок у сфері проектування технологій та систем інформаційно-аналітичного забезпечення підприємств, маючи при цьому певні перспективи застосування і в інших галузях науки.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://dspace.tneu.edu.ua/handle/316497/4716
ISSN: 1993-0240
Розташовується у зібраннях:Вісник ТНЕУ 2014 Випуск 3

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Гайда Т..pdf426.74 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.