Навчально-методичні матеріали Головна сторінка зібрання Перегляд статистики

Перегляд
Підпишіться на це зібрання, щоб щодня отримувати повідомлення по електронній пошті про нові додавання RSS Feed RSS Feed RSS Feed
Матеріали зібрання (Сортування за Дати збереження у за спаданням порядку): 1 до 20 з 80
Дата випускуНазваАвтор(и)
2018Аналіз політикиДлугопольський, О. В.
2017Методичні вказівки та практичні завдання для виконання комплексного практичного індивідуального завдання з дисципліни "Фінанси " для бакалаврів напряму підготовки: 072 «Фінанси, банківська справа та страхування»Румянцева, Г. І.
2017Методичні вказівки та практичні завдання для виконання комплексного практичного індивідуального завдання з дисципліни "Фінанси підприємств" для студентів напряму підготовки: 072 «Фінанси, банківська справа та страхування»Румянцева, Г. І.
2014Облікове забезпечення податкової звітності на підприємствах УкраїниЖуравель, Г. П.; Гарасим, П. М.; Гарасим, М. П.; Хомин, П. Я.
2016Корпоративне управлінняШкільняк, М. М.; Апостолюк, О. З.
2016Соціальне страхуванняПетрушка О. В.
2016Методичні вказівки до проведення тренінгу з соціального страхуванняМокрицька, О. Б.
2017Навчально-методичний комплекс з дисципліни „Механізм державно-приватного партнерства”Овсянюк-Бердадіна, о. Ф.
2017Завдання для виконання КПІЗу з дисципліни «БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК» (для студентів денної форми навчання напряму підготовки 6.030508 "Фінанси і кредит" )Питель, С. В.; Мужевич, Н. В.
2017Комплексне практичне індивідуальне завдання з дисципліни «Бухгалтерський облік» для студентів напряму підготовки 6.030508 «Фінанси і кредит» усіх форм навчанняПанасюк, В. М.; Римар, Г. А.
2017Робочий зошит для проведення практичних занять та самостійної роботи з дисципліни «Бухгалтерський облік» для студентів денної форми навчання напряму підготовки 6.030508 «Фінанси і кредит»Питель, С. В.; Мужевич, Н. В.
2016Юридична деонтологія і професійна етика та логіка для юристівГрубінко, А. В.; Кравчук, В. М.
2015Історія держави і права зарубіжних країнГрубінко, А. В.
2017Методичні поради і завдання для проведення практичних занять та самостійної роботи з дисципліни "Облік і правове забезпечення діяльності підприємств малого бізнесу" для студентів напряму підготовки 6.030509 "Облік і аудит" фахового спрямування : Облік і аудит в промисловості 4-го курсу денної форми навчанняГудзь, Н. В.
2017Методичні поради і завдання для виконання комплексного практичного індивідуального завдання з дисципліни "Облік і правове забезпечення діяльності підприємств малого бізнесу" для студентів напряму підготовки 6.030509 "Облік і аудит" фахового спрямування Облік і аудит в промисловості 4-го курсу денної форми навчанняГудзь, Н. В.
2002Англо-український словник освітньої лексикиВергун, Лариса Іванівна
2013Методичні рекомендації до вивчення дисципліни «Основи наукових досліджень»Шумка, Михайлина; Гончарук, Тетяна
2016Методичні вказівки для проведення тренінгів з вищої математикиАлілуйко, Андрій Миколайович; Дзюбановська, Наталія Володимирівна; Лесик, Оксана Федорівна; Неміш, Василь Миколайович; Шинкарик, Микола Іванович
2016Методичні вказівки та завдання до виконання практичних занять, самостійної й індивідуальної роботи з дисципліни «Вступ до спеціальності» (для студентів напряму підготовки 6.030509 «Облік і аудит»Бруханський, Руслан Феоктистович; Brukhanskyi, Ruslan Feoktystovych
2015Методичні вказівки та практичні завдання для виконання комплексного практичного індивідуального завдання з дисципліни "Соціальна відповідальність" для студентів спеціальності 8.030509 "Облік і аудит".Дерій, Василь Антонович; Deriy, Vasyl Antonovych; Дерій, Марія Василівна; Deriy, Maria Vasylivna
Матеріали зібрання (Сортування за Дати збереження у за спаданням порядку): 1 до 20 з 80