Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://dspace.tneu.edu.ua/handle/316497/33205
Повний запис метаданих
Поле DCЗначенняМова
dc.contributor.authorЄрьоменко, Валерій Олександрович-
dc.contributor.authorАлілуйко, Андрій Миколайович-
dc.date.accessioned2019-03-26T16:59:24Z-
dc.date.available2019-03-26T16:59:24Z-
dc.date.issued2018-
dc.identifier.citationЄрьоменко В.О. Квазiперiодичнi розв’язки функцiонально-сингулярно збурених лiнiйних звичайних диференцiальних рiвнянь вищих порядкiв / В.О. Єрьоменко, А.М. Алілуйко // Нелінійні коливання. – 2018. – № 4 (21). – с. 457-469.uk_UA
dc.identifier.urihttp://dspace.tneu.edu.ua/handle/316497/33205-
dc.description.abstractВстановлено достатні умови існування квазіперіодичних розв’язків функціонально-сингулярно збурених лінійних звичайних диференціального рівняння вищих порядків для довільної квазіперіодичної неоднорідності.We establish sufficient conditions for the existence of quasiperiodic solutions of function-singular perturbations of linear higher-order differential equations for arbitrary quasiperiodic inhomogeneity.uk_UA
dc.subjectквазіперіодичні розв'язкиuk_UA
dc.subjectquasiperiodic solutionuk_UA
dc.subjectсингулярно збурені лінійні звичайні диференціальні рівняння вищих порядківuk_UA
dc.subject-singular perturbations of linear ordinary higher-order differential equationsuk_UA
dc.titleКвазіперіодичні розв'язки функціонально-сингулярно збурених лінійних звичайних диференціальних рівнянь вищих порядківuk_UA
dc.title.alternativeQuasiperiodic solutions of function-singular perturbations of linear ordinary higher-order differential equationsuk_UA
dc.typeArticleuk_UA
Розташовується у зібраннях:Статті

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
2018-4-05-Er'omenko-Aliluiko.pdfукраїнською376.14 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.