Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://dspace.tneu.edu.ua/handle/316497/33205
Назва: Квазіперіодичні розв'язки функціонально-сингулярно збурених лінійних звичайних диференціальних рівнянь вищих порядків
Інші назви: Quasiperiodic solutions of function-singular perturbations of linear ordinary higher-order differential equations
Автори: Єрьоменко, Валерій Олександрович
Алілуйко, Андрій Миколайович
Ключові слова: квазіперіодичні розв'язки
quasiperiodic solution
сингулярно збурені лінійні звичайні диференціальні рівняння вищих порядків
-singular perturbations of linear ordinary higher-order differential equations
Дата публікації: 2018
Бібліографічний опис: Єрьоменко В.О. Квазiперiодичнi розв’язки функцiонально-сингулярно збурених лiнiйних звичайних диференцiальних рiвнянь вищих порядкiв / В.О. Єрьоменко, А.М. Алілуйко // Нелінійні коливання. – 2018. – № 4 (21). – с. 457-469.
Короткий огляд (реферат): Встановлено достатні умови існування квазіперіодичних розв’язків функціонально-сингулярно збурених лінійних звичайних диференціального рівняння вищих порядків для довільної квазіперіодичної неоднорідності.We establish sufficient conditions for the existence of quasiperiodic solutions of function-singular perturbations of linear higher-order differential equations for arbitrary quasiperiodic inhomogeneity.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://dspace.tneu.edu.ua/handle/316497/33205
Розташовується у зібраннях:Статті

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
2018-4-05-Er'omenko-Aliluiko.pdfукраїнською376.14 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.