Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://dspace.tneu.edu.ua/handle/316497/32922
Назва: Теоретичний вимір оптимальних контрактів (Нобелівська премія з економіки 2016 р. - Олівер Харт і Бенгт Хольмстрем)
Інші назви: Theoretical framework of optimal contracts (Nobel Prize in Economics 2016 awarded to Oliver Hart and Bengt Holmström)
Автори: Шиманська, Оксана
Shymanska, Oksana
Ключові слова: теорія контрактів
“принципал”
“агент”
принцип інформативнос
моделі “повних контрактів”
“неповних контрактів”
“мультизадач”
“орієнтації на кар’єрне зростання”
моральний ризик
Дата публікації: 2018
Видавництво: ТНЕУ
Бібліографічний опис: Шиманська, О. Теоретичний вимір оптимальних контрактів (Нобелівська премія з економіки 2016 р. - Олівер Харт і Бенгт Хольмстрем) [Текст] / Оксана Шиманська // Вісник Тернопільського національного економічного університету. – 2018. – Вип. 3. – С. 126-137.
Короткий огляд (реферат): Обґрунтовано внесок Олівера Харта і Бенгта Хольмстрема у розвиток теорії контрактів, який репрезентований дослідженнями природи оптимального контракту з точки зору мотивації суб’єктів угоди і факторів, які її визначають; зосереджено увагу на практичній цінності праць нобелівських лауреатів 2016 р. в галузі економіки, які стали поштовхом для розвитку теорії фірми, корпоративних фінансів, менеджменту, економіки праці та суспільного сектору, політології та права; наголошено, що завдяки працям О. Харта та Б. Хольмстрема наука отримала інструментарій аналізу не лише фінансових умов, які визначаються контрактами, а й умов контрактного розподілу контрольних прав, прав власності та прав прийняття рішень; акцентується увага на тому, що теорія контрактів в інтерпретації О. Харта та Б. Хольмстрема репрезентує формалізований вимір проблем мотивації, моральних ризиків і неповних контрактів; обґрунтовано роль контрактів в системі врегулювання майбутніх взаємодій та у забезпеченні умов формування якісних інститутів; наголошено, що теорія контрактів розкриває механізми дії останніх, а також знайомить із прихованими потенційними ризиками, які можуть виникнути під час розробки нових контрактів; зосереджена увага на позиціонуванні теорії контрактів в структурі теорії економічної організації та в економічній теорії інформації, яка спрямована на побудову моделей з асиметричною інформацією й урахуванням дій, які не піддаються спостереженню; розглянуто реальні ситуації, ігрові моделі та структура контрактів у розрізі повних і неповних контрактів (із врахуванням принципу інформативності); визначено місце моделей “мультизадач” та “орієнтації на кар’єрне зростання” в теорії контрактів; проаналізовано вплив теорії контрактів на зміни в підходах до аналізу корпоративних взаємовідносин, які до її появи базувались, зокрема, на теорії компромісу між економією від зниження податкових платежів і фінансовими витратами з обслуговування корпоративного боргу.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://dspace.tneu.edu.ua/handle/316497/32922
ISSN: 1993-0240
Розташовується у зібраннях:Вісник ТНЕУ 2018 Випуск 3

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Шиманська.pdf342.77 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.