Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://dspace.tneu.edu.ua/handle/316497/31486
Назва: Україна в глобальних процесах посилення інтеграції електричного транспорту в систему громадських перевезень
Автори: Савельєв, Євген
Куриляк, Віталіна
Лизун, Марія
Ліщинський, Ігор
Ключові слова: Електричний транспорт
громадські перевезення
енергоспоживання
електрика
транспорт
система пасажирських перевезень
інфраструктура
Дата публікації: 2018
Видавництво: ТНЕУ
Бібліографічний опис: Савельев, Є. Україна в глобальних процесах посилення інтеграції електричного транспорту в систему громадських перевезень [Teкст] / Євген Савельев, Віталіна Куриляк, Марія Лизун, Ігор Ліщинський // Журнал європейської економіки. - 2018. - Т. 17, № 1. - С. 98-109.
Короткий огляд (реферат): Досліджено передумови електрифікації громадського транспорту і необхідність зменшення викидів СО2 у транспортній сфері. Встановлено, що електрика є універсальним енергоносієм, який може допомогти у диверсифікації первинних джерел енергії для транспорту та підвищить безпеку енергопостачання. Визначено позитивні соціально-економічні ефекти від використання електрики у транспортній сфері. Виокремлено конкурентні переваги використання електротранспорту в системі громадських перевезень. Вивчено світовий досвід електрифікації пасажирських перевезень. Зазначено, що важливою рушійною силою створення і розвитку ринку стала державна підтримка, яка здійснювалася органами влади у вигляді прийняття відповідних законодавчих норм та реалізації різних ініціатив як на національному, так і на регіональному рівні. Розглянуто етапізацію процесів розвитку законодавчої бази для підтримки ринків екологічно чистих видів транспорту в світовій економіці. Проаналізовано сучасний стан розвитку громадського електричного транспорту в Україні. Сформовано систему заходів щодо реформування громадського електротранспорту України.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://dspace.tneu.edu.ua/handle/316497/31486
Розташовується у зібраннях:Журнал європейської економіки Том 17 (№1) Березень 2018

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Савельєв.pdf320.69 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.