Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://dspace.tneu.edu.ua/handle/316497/30280
Назва: A Mathematical Model of Microsurface Normal Distribution for Specular Bidirectional Reflectance Distribution Function
Автори: Dychka, Ivan
Sulema, Yevgeniya
Rudenko, Constantine
Дата публікації: 2018
Видавництво: Ceske Budejovice
Бібліографічний опис: Dychka, Ivan A Mathematical Model of Microsurface Normal Distribution for Specular Bidirectional Reflectance Distribution Function / Ivan Dychka, Yevgeniya Sulema, Constantine Rudenko // Advanced computer information technologies [Електронний ресурс] = АСІТ 2018 : International Conference Proceedings [Ceske Budejovice, June 1-3, 2018] / responsible for the issue M. Dyvak. - Ceske Budejovice : [w. p.], 2018. - С. 30-33.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://dspace.tneu.edu.ua/handle/316497/30280
Розташовується у зібраннях:ADVANCED COMPUTER INFORMATION TECHNOLOGIES

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Ivan Dychka, Yevgeniya Sulema, Constantine Rudenko.pdf3.26 MBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.