Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://dspace.tneu.edu.ua/handle/316497/25500
Назва: A Criterion of Convergence of a Branched Continued Fraction with Positive Elements
Автори: Bodnar, D. I.
Voznyak, O. H.
Mykhal’chuk, R. I.
Дата публікації: 2017
Видавець: Springer Science+Buziness Media New York
Бібліографічний опис: Bodnar, D.I. A Criterion of Convergence of a Branched Continued Fraction with Positive Elements [Text] / D.I. Bodnar, О.H. Voznyak, R.I. Mykhal'chuk // Journal of Mathematical Sciences. Springer Science+Buziness Media New York, 2017. – Vol.222. – No.1. – P. 70-80.
Короткий огляд (реферат): An inequality for harmonic means is proved and used to establish a sufficient criterion of convergence and to estimate the rate of convergence of branched continued fractions with positive components.
Розташовується у зібраннях:Статті

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
s10958-017-3283-x.pdfОсновна стаття_Journal of Mathematical Sciences_222(1)_2017_с.70-71(-80)284,34 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.