Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://dspace.tneu.edu.ua/handle/316497/22579
Назва: Пристрій зміни вихідної потужності передавача у модулях безпровідних мереж
Інші назви: Device for changing the output power of the transmitter in modules of wireless networks
Автори: Кочан, Орест Володимирович
Kochan, Orest Volodymyrovuch
Саченко, Анатолій Олексійович
Sachenko, Anatolii Oleksiiovych
Спалек, Северин
Spalek, Seweryn
Кочан, Володимир Володимирович
Kochan, Volodymyr Volodymyrovych
Водарскі, Кшиштоф
Wodarski, Krzysztof
Яцків, Василь Васильович
Yatskiv, Vasyl Vasyliovych
Ключові слова: безпровідні мережі
wireless networks
енергозбереження
energy saving
Дата публікації: 2017
Видавництво: Міністерство економічного розвитку і торгівлі України
Бібліографічний опис: Пат. 117430 U Україна, МПК (2006) H04W 52/00. Пристрій зміни вихідної потужності передавача у модулях безпровідних мереж / О. В. Кочан (UA), А. О. Саченко (UA), С. Спалек (PL ), В. В. Кочан (UA), К. Водарскі (PL ), В. В. Яцків (UA); заявник та патентовласник О. В. Кочан, А. О. Саченко. – № u201700414; заявл. 16.01.2017; опубл. 26.06.2017, бюл. № 12.
Короткий огляд (реферат): Пристрій зміни вихідної потужності передавача у модулях безпровідних мереж, в склад якого входять акумулятор та вихідний каскад передавача, у колі живлення якого ввімкнений конденсатор, який відрізняється тим, що в нього введено 2N ключів, два подільники напруги, один з яких складається з N резисторів і підключений до виходу акумулятора, а другий - з N конденсаторів і підключений до виходу акумулятора через перший ключ, а також N-1 зарядних транзисторів, колектори яких підключені до виходу акумулятора, бази - до виходів резисторного подільника, а емітери - через ключі до виходів конденсаторного подільника, причому виходи конденсаторного подільника через N ключів підключені також до входу живлення вихідного каскаду передавача.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://dspace.tneu.edu.ua/handle/316497/22579
Розташовується у зібраннях:ПатентиУсі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.