Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://dspace.tneu.edu.ua/handle/316497/22172
Назва: Установка для дослідження параметрів шнека з еластичною гвинтовою поверхнею
Інші назви: Installation for study of screw parameters with elastic screw surface
Автори: Гевко, Роман Богданович
Hevko, Roman Bohdanovych
Залуцький, Сергій Зіновійович
Zalutskyi, Serhii Zinoviiovych
Рогатинська, Олена Романівна
Rohatynska, Olena Romanivna
Ткаченко, Ігор Григорович
Tkachenko, Ihor Hryhorovych
Ключові слова: сільськогосподарське машинобудування
agricultural machine building
стендове обладнання
bench equipment
шнековий робочий орган
screw working body
Дата публікації: 2016
Видавництво: Державна служба інтелектуальної власності України
Бібліографічний опис: Пат. 108782 U, МПК (2016.01) G01N 3/00 B65G 33/26 (2006.01). Установка для дослідження параметрів шнека з еластичною гвинтовою поверхнею / Р. Б. Гевко, С. З. Залуцький, О. Р. Рогатинська, І. Г. Ткаченко (Україна); заявник та патентовласник Р. Б. Гевко, С. З. Залуцький, О. Р. Рогатинська, І. Г. Ткаченко. – № u201601953; заявл. 29.02.2016; опубл. 25.07.2016, бюл. № 14.
Короткий огляд (реферат): Установка для дослідження параметрів шнека з еластичною гвинтовою поверхнею, що містить раму, на якій закріплено привід, корпус транспортера з розташованим у ньому шнековим робочим органом, що містить вал із закріпленою несучою смуговою спіраллю, по периферії якої закріплена робоча еластична спіраль, завантажувальний бункер та вивантажувальний патрубок, яка відрізняється тим, що до рами шарнірно із можливістю кутового провертання та фіксації з однієї сторони, а з іншої сторони за допомогою кронштейна з отворами, закріплена підрама, на якій встановлений електродвигун з пасовим приводом шнекового робочого органу, а в зоні вивантаження сипкого матеріалу розташована місткість для відбору матеріалу.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://dspace.tneu.edu.ua/handle/316497/22172
Розташовується у зібраннях:ПатентиУсі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.