Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://dspace.tneu.edu.ua/handle/316497/20642
Назва: Демократизація участі громадян у регіональному управлінні
Автори: Кириленко, Ольга
Кириленко, Олександр
Ключові слова: Демократія
взаємодія органів влади з громадськістю
участь громадян
форми участі громадян
публічні звітування
розвиток громадської активності
Дата публікації: 2016
Видавництво: ТНЕУ
Бібліографічний опис: Кириленко, О. Демократизація участі громадян у регіональному управлінні [Текст] / Ольга Кириленко, Олександр Кириленко // Журнал європейської економіки. – 2016. – Т. 15, № 1. – С. 121-138.
Короткий огляд (реферат): Розглянуто форми участі громадян у процесах державного та регіонального управління. Наведено основні принципи демократичної участі громадян на місцевому рівні та взаємодії органів влади з громадськістю, розроблені міжнародними організаціями. Відстежено формування нормативноправової бази громадської участі в Україні та наведено недоліки правового регламентування дозволених форм громадської участі. Проаналізовано практику громадської участі в Україні, зокрема досвід 2015–2016 рр. щодо публічного звітування головних розпорядників коштів обласного бюджету Тернопільської області, та вказано на його недоліки. Обґрунтовано основні напрямки вдосконалення механізмів та форм громадської участі у регіональному управлінні в Україні на основі узагальнення існуючих міжнародних стандартів та аналізу практики громадської участі.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://dspace.tneu.edu.ua/handle/316497/20642
Розташовується у зібраннях:Журнал європейської економіки Том 15 (№1) Березень 2016

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Кириленко О..pdf265.05 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.