Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://dspace.tneu.edu.ua/handle/316497/17721
Назва: Регулювання грошово-кредитних відносин на макрорівні: специфіка підходів в умовах перехідного періоду
Інші назви: The regulation of monetary-credit relations at the macro level: specific approaches in transition period
Автори: Дзюблюк, Олександр Валерійович
Ключові слова: грошово-кредитні відносини
банківська система
центральний банк
комерційний банк
грошово-кредитна політика
грошова маса
лібералізація
перехідний період
структурні перетворення
кредитування
Дата публікації: 2000
Видавництво: ТНЕУ
Бібліографічний опис: Дзюблюк, О.В. Регулювання грошово-кредитних відносин на макрорівні: специфіка підходів в умовах перехідного періоду / О.В. Дзюблюк // Вісник Тернопільської академії народного господарства. – 2000. – №9. – с. 40-43.
Короткий огляд (реферат): У статті розглядається роль державного регулювання економіки в умовах перехідного періоду та місце грошово-кредитної політики у цьому механізмі. Обгрунтовується необхідність застосування різних підходів до управління грошово-кредитними відносинами з огляду на пріоритетність цілей економічного розвитку на різних етапах перехідного періоду: забезпеченні цінової стабільності та стимулювання виробничого росту, що має визначати напрями реалізації обмежувального (монетаристського) чи експансіоністського напрямів регулювання.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://dspace.tneu.edu.ua/handle/316497/17721
Розташовується у зібраннях:СтаттіУсі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.